Ta oferta pracy została opublikowana 30 dni temu i może być nieaktualna...
0

kandydatów

Etat Praca Key Account Manager Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Legnica Umbrella Sp. z o.o. Legnica

Firma: Umbrella Sp. z o.o. miejsce pracy: Legnica

Zakres obowiązków:

-pozyskiwanie kontraktów z Partnerami
-budowanie i utrzymywanie stałych relacji z Partnerami
-negocjacje warunków i obszaru współpracy
-realizacja ustalonych celów sprzedażowych
-bezpośrednie, telefoniczne oraz mailowe kontakty z Partnerami
-analiza i dbanie o stały wzrost jakości ofert
-dbałość o wizerunek firmy

Oczekujemy:

-min. rocznego doświadczenia na stanowisku handlowca
-doświadczenia w aktywnym pozyskiwaniu nowych klientów biznesowych (B2B)
-dobrze rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych
-łatwości w nawiązywaniu relacji handlowych
-umiejętności negocjacyjnych i analitycznego myślenia
-nastawienia na wyniki
-inicjatywy oraz zaangażowania

Oferujemy:

-udział w tworzeniu sił sprzedaży najszybciej rozwijającej się branży
-pracę w dynamicznym zespole osób posiadających wieloletnie doświadczenie biznesowe
-atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami sprzedaży
-możliwość zatrudnienia na umowę o pracę lub zlecenie
-realną możliwość rozwoju zawodowego

Opis dodatkowy:
Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie CV oraz krótkiego uzasadnienia, dlaczego mielibyśmy przyjąć właśnie Ciebie na adres: umbrella@umbrella.net.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.Ust Nr 133 poz. 883)".

Aplikując na stanowisko Key Account Manager Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Legnica w firmie Umbrella Sp. z o.o. (Legnica) powołaj się koniecznie na nasz serwis z ofertami pracy PracaKoszalin.pl.