Ta oferta pracy została opublikowana 30 dni temu i może być nieaktualna...
1

kandydat

Zlecenie Praca koordynator akcji promocyjnych Cursor S.A. Legnica

Firma: Cursor S.A. miejsce pracy: Legnica

Cursor S.A., spółka należąca do Grupy Outsourcing Experts, jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży, marketingu i logistyki.

Współpracujemy z największymi międzynarodowymi koncernami oraz firmami polskimi. Więcej informacji na nasz temat znajdziesz na www.cursor.pl.

W związku z rozwojem naszych działań, poszukujemy kandydatów do współpracy jako:

koordynator akcji promocyjnych
miejsce pracy: Głogów, Lubin i Legnica (woj. dolnośląskie)
nr ref.: koordynator

Zakres obowiązków:
- rekrutacja pracowników tymczasowych (hostess, promotorów) do pracy przy akcjach promocyjnych
- szkolenie pracowników
- nadzór nad pracą podległych osób
- transport materiałów promocyjnych do miejsca przeprowadzanej akcji promocyjnej
- sporządzanie raportów ze zrealizowanych działań
- przygotowywanie rozliczeń zrealizowanych akcji promocyjnych

Nasze oczekiwania:
- chęć, zaangażowanie i duża motywacja do pracy
- pogodne i optymistyczne usposobienie
- wysoka kultura osobista i komunikatywność
- umiejętność radzenia sobie w sytuacjach niespodziewanych i stresowych
- kreatywność i nietuzinkowe podejście do pokonywania ewentualnych przeszkód
- własny samochód, komputer i dostęp do internetu
- ofertę kierujemy do osób studiujących lub prowadzących własną działalność gospodarczą

Nasza oferta:
- długoterminowa współpraca z firmą będącą liderem w swojej branży
- czytelny i zrozumiały system rozliczeń
- pracę przy bardzo ciekawych projektach i w miłej atmosferze
- możliwość dostosowania godzin pracy do własnych potrzeb
- współpraca na podstawie umowy zlecenia lub faktury za usługę

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres: przemyslaw.baginski@cursor.pl wpisując w temacie wiadomości nr ref.: "koordynator".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie w cv następującej klauzuli.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 Poz. 883)".

Aplikując na stanowisko koordynator akcji promocyjnych w firmie Cursor S.A. (Legnica) powołaj się koniecznie na nasz serwis z ofertami pracy PracaKoszalin.pl.

Czy ta oferta pracy jest nieaktualna? Powiadom nas!
Poleć znajomemu
Data dodania: 28-02-2012
Wyświetleń: 1120