Ta oferta pracy została opublikowana 30 dni temu i może być nieaktualna...
0

kandydatów

Etat Praca Animator Czasu Wolnego - Hiszpania, Wyspy Kanaryjskie, Baleary Prostaff Legnica

Firma: Prostaff miejsce pracy: Legnica


10.02.2018 WROCŁAW
PRACA W HISZPANII: Hiszpania kontynentalna, Wyspy Kanaryjskie, Baleary
DOSTĘPNE STANOWISKA: AŻ 70 WOLNYCH MIEJSC PRACY!!!


Poszukujemy: Animatorów Allround, animatorów do pracy z dziećmi, animatorów sportowych, animatorów instruktorów fitness, tancerzy (więcej o stanowiskach możesz przeczytać tutaj: http://www.prostaff.pl/praca_w_hiszpanii.aspx )

Ważne: decyzję o otrzymaniu pracy otrzymasz od pracodawcy od razu w dniu castingu! Po castingu będziesz mieć 3 dni na potwierdzenie, czy przyjmujesz ofertę pracodawcy.
Skoro już jesteś na naszej stronie, to znaczy, że interesujesz się animacją, a więc my szukamy właśnie Ciebie! :) Nie musisz mieć doświadczenia, a jeśli bierzesz udział w castingu, to nie musisz też mieć ukończonego wcześniej kursu animatora, by starać się o kontrakt. Musisz po prostu mieć pasję do tej pracy i pokazać ją na castingu! :-) Prześlij swoje CV na biuro@prostaff.pl z dopiskiem „Casting Prostaff 20.01.2018 Wrocław”.
Poza tym, poszukiwane przez pracodawców profile kandydatów to:
• doświadczeni animatorzy LUB
• kandydaci BEZ DOŚWIADCZENIA, którzy w sezonie 2018 chcą nauczyć się animacji LUB
• osoby aktywne, energiczne, komunikatywne, towarzyskie, pełne pozytywnej energii i entuzjazmu, posiadające zdolności językowe, lubiące pracę zarówno z dziećmi jak i z dorosłymi, lubiące sport i taniec, samodzielne ale potrafiące współpracować w grupie LUB
• opiekunowie kolonijni, kandydaci mający doświadczenie w kreatywnej, aktywnej pracy z dziećmi LUB
• kandydaci uzdolnieni sportowo, umiejący prowadzić zajęcia fitnessu, zumby, yogi, pilatesu, aqua-aerobiku, instruktorzy różnych sportów LUB
• kandydaci uzdolnieni tanecznie (tancerze i choreografowie wszelkich stylów i form tancecznych, instruktorzy Zumby i Salsation oraz uczestnicy zajęć Zumba i Salsation; bez względu na to, jaki styl tańczysz i bez względu na to, na jakim poziomie zaawansowania jesteś, jeśli kochasz taniec i chcesz uczyć się go i wykorzystywać w pracy animatora – ZGŁOŚ SIĘ!)

WYMAGANIA

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego, drugi język obcy w stopniu komunikatywnym mile widziany.
• Dyspozycyjność: minimum od 3 miesięcy. Kontrakty są podpisywane na 3- 4- 5- 6- 12- miesięcy. Każdy kandydat może indywidualnie ustalić daty zatrudnienia z pracodawcą. Okres rozpoczęcia zatrudnienia jest ustalany z każdym pracownikiem. Pracę można rozpocząć we wrześniu, październiku lub listopadzie.
• Wynagrodzenie: Wszyscy animatorzy mają zapewnione BEZPŁATNE zakwaterowanie i wyżywienie. Stawki wynagrodzenia ustalane są indywidualnie w zależności od znajomości języków obcych, dyspozycyjności i doświadczenia. Minimalne wynagrodzenie dla osób bez doświadczenia 774 EUR netto (na rękę) miesięcznie.

Koniecznie zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami o warunkach pracy i kosztami wyjazdów do destynacji: http://www.prostaff.pl/praca_w_hiszpanii.aspx .


Miejsce castingu 10.02.2018:
Mercure Hotel Wrocław
Plac Dominikański 1 (obok Galerii Dominikańskiej)
Wrocław

Castingi rozpoczynają się o godz. 10:00. Rejestracja uczestników od godz. 9:00. Prosimy o przybycie między godz. 9:00 a 10:00.

Zgłoszenia na castingi:
Udział w castingach Prostaff jest bezpłatny.
Warunkiem uczestnictwa w castingu jest wcześniejsza rezerwacja miejsca na liście uczestników. Potwierdzenie rezerwacji miejsca ze strony Pro-Staff odbywa się drogą mailową i telefoniczną.
Podstawą rezerwacji miejsca jest nadesłanie emaila zgłoszeniowego z załączonym CV oraz dopiskiem „Casting Prostaff 20.01.2018 Wrocław” pod adresem biuro@prostaff.pl

Co powinienem/powinnam ze sobą zabrać na casting?

• dwie kopie CV Prostaff stworzonego poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego: bezpośredni link do formularza. Formularz należy wypełnić w języku angielskim jak najstaranniej i najpełniej, zwracając szczególną uwagę na umiejętności w zakresie języków obcych, sportu, opieki nad dziećmi oraz muzyki (tańca, śpiewu, wszelkich występów przed publicznością)
UWAGA: PROSIMY KONIECZNIE ZAKTUALIZOWAĆ DATY DYSPOZYCYJNOŚCI (AVAILABILITY DATES) W CV. Nieaktualne daty dyspozycyjności powodują automatyczne wyłączenie CV z dalszej rekrutacji na castingu.
• dwa zdjęcia wielkości fotografii paszportowej/legitymacyjnej – zdjęcia prosimy przypiąć zszywaczem po jednym na kopiach formularzy zgłoszeniowych, w prawym górnym rogu pierwszej strony
• wygodny strój do zajęć ruchowych
• długopis

Program castingów Prostaff:
Castingi składają się z następujących części:
• Rejestracja uczestników – godz. 9:00 – Do rejestracji na castingu należy przygotowali CV w dwóch egzemplarzach oraz fotografie. Podczas rejestracji, uczestnicy otrzymają numery startowe, według których będą występować w kolejnych częściach castingu.
• Rozpoczęcie Castingu – godz. 10:00 – Prezentacja pracodawcy i organizatorów castingu - omówienie destynacji, rodzajów stanowisk, oraz warunków zatrudnienia proponowanych w poszczególnych destynacjach przez pracodawcę
• Prezentacja uczestników – Część praktyczna castingu – nasza i Wasza ulubiona część castingu :-)
• Formalności związane z zatrudnieniem na stanowisku Animatora - szczegóły kontraktów, wymagane dokumenty.
• Rozmowy kwalifikacyjne – wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na indywidualne rozmowy kwalifikacyjne z pracodawcą, po których otrzymają potwierdzenie pracy.


Aplikując na stanowisko Animator Czasu Wolnego - Hiszpania, Wyspy Kanaryjskie, Baleary w firmie Prostaff (Legnica) powołaj się koniecznie na nasz serwis z ofertami pracy PracaKoszalin.pl.Pozostałe oferty pracy w firmie Prostaff
Etat Animator Czasu Wolnego w firmie: Prostaff miejsce pracy: Legnica 23-01-2018
Etat Animator Czasu Wolnego w firmie: Prostaff, Wybierz 07-02-2017
Etat Animator czasu wolnego w firmie: Prostaff miejsce pracy: Legnica 23-02-2016

« Powrót do strony kategorii
Czy ta oferta pracy jest nieaktualna? Powiadom nas!   
Poleć znajomemu
Data dodania: 06-02-2018
Wyświetleń: 475