Ta oferta pracy została opublikowana 30 dni temu i może być nieaktualna...
1

kandydat

Etat Praca Specjalista ds. Sprzedaży Yantar- Finance Legnica

Firma: Yantar- Finance miejsce pracy: Legnica

Specjalista ds. Sprzedaży

lokalizacja: Dolny Śląsk, Lubuskie

Młoda, dynamicznie rozwijająca się firma z branży finansowo- ubezpieczeniowej poszukuje kandydatów na ww. stanowisko.

Zakres obowiązków:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywne pozyskiwanie klientów i ich profesjonalną obsługę w zakresie sprzedaży kredytu gotówkowego i/lub hipotecznego.

Wymagania:
• doświadczenie w sprzedaży usług finansowych i ubezpieczeniowych
• łatwość nawiązywania kontaktów z klientami
• mile widziana własna baza kontaktów lub potencjalnych klientów
• inicjatywa i przedsiębiorczość,
• preferowane doświadczenie w sprzedaży usług finansowych
• wykształcenie min. średnie

Oferujemy:
• pracę dla renomowanej firmy z branży finansowej i ubezpieczeniowej
• atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
• elastyczny czas pracy
• szansę na awans na Kierownika/Dyrektora Zespołu Sprzedaży
• szkolenia podnoszące kwalifikacje i wiedzę
• dla najlepszych niezbędne narzędzia służbowe
• istnieje możliwość zatrudnienia zorganizowanych zespołów sprzedażowych

Prosimy o przesyłanie swoich aplikacji (CV ze zdjęciem wraz z listem motywacyjnym) na adres:

karolina.yantarfinance@gmail.com

W temacie wiadomości prosimy wpisać województwo i miasto, którego dotyczy aplikacja.

Prosimy o dołączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.
Nadesłanych aplikacji nie zwracamy.

Aplikując na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży w firmie Yantar- Finance (Legnica) powołaj się koniecznie na nasz serwis z ofertami pracy PracaKoszalin.pl.

Czy ta oferta pracy jest nieaktualna? Powiadom nas!
Poleć znajomemu
Data dodania: 09-06-2011
Wyświetleń: 1057